E&E GROUP Turkey / Istanbul

E&E GROUP

Turkey / Istanbul | Become a Partner | Contact
Harrison Talent Solutions Logo

About Us

E&E Group, bireysel ve kurumsal iş verimliliğinin ve memnuniyetinin artırılması için çalışır.

E&E Group 2014 yılından itibaren Harrison Assessments International Türkiye Temsilcisidir.

E&E Group, (1992) Kariyer ve Kurumsal Değişim Yönetimi alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Şirketidir. Group Outplacement ve İşgücü Azaltma, Yönetici Koçluğu, Kariyer ve Liderlik Geliştirme, Ölçme Değerlendirme ve Kurumsal Değişim Yönetimi, Yönetici Temini (Executive Search), konularında uzmanlaşmıştır.

Outplacement ve İşgücü Küçülmeleri

E&E Group, Türkiye’yi 1996 yılında Outplacement kavramı ile tanıştıran kuruluştur. 1996-2022 yılları arasında LHH/DBM Türkiye tek yetkili lisansörlüğünü yapmıştır ve sonrasında bu faaliyetini sadece E&E Group adı altında sürmektedir.

Onbeşten fazla deneyimli danışmanı ile Outplacement konusunda liderliğini koruyan E&E Group, bugüne dek 400’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 50,000’den fazla kişinin (8,000 yönetici) işten ayrılması sırasında destek olmuştur. Sağlıklı kurumsal küçülme danışmanlığı küçülme süreçlerinin yönetimi ile ilgili eğitimler de E&E Group’un uzmanlık alanıdır.

E&E Group 30 yıldır konularında uzmandeneyimli danışmanlarla çalışmaktadır.

E&E Group OI Global Partners Türkiye tek yetkili üyesidir. OI Global Partners 27 ülkede 225 ofis 1,800 danışmanı ile Dünya'nın önde gelen İnsan Kaynağı Gruplarından biridir. OI Global Partners Outplacement, Yönetici Temini, Yönetici Koçluk ve Liderlik Programları konularında uzmanlaşmıştır.

Yönetici Koçluğu ve Liderlik Geliştirme

E&E Group 2003 yılından bu yana Yönetici Koçluğu yapmaktadır. EMCC Türkiye Derneği’nin kurucu üyeleri arasında olan E&E, deneyimli koçları bireysel koçluğun yanı sıra takım koçlukları da yapmaktadır. Performans, ilişki ve iletişim geliştirme, liderler için koçluk yaklaşımı, çevik liderlik, kadın liderlik, uzaktan liderlik, VUCA Ustası olmak, orta kademe liderlik, yeni liderlik, yeni görev, dayanıklılık koçlukları yanında kuruma ve kişiye özgü gelişim alanlarına yönelik özel tasarım koçluklar da yapılmaktadır.

Ölçme ve Değerlendirme

E&E Group Harrison Assessments International ölçme ve değerlendirme araçlarını kullanarak bireysel ve organizasyonel analiz ve değerlendirme danışmanlığı yapmaktadır.

Kurumsal Değişim Çözümleri

E&E Group sunduğu Kurumsal Değişim Yönetimi Programları ile yüksek motivasyonlu, verimli işyerlerinin yaratılmasına yardımcı olmaktadır.

Satış ekiplerinin performans artışı, bozulan duygusal dengenin yenilenmesi, işe bağlılığın artırılması, uzaktan/hibrid çalışma ve liderlik yetkinliklerinin güçlendirilmesi, kültürel dönüşüm, davranışsal yetkinlikler ve veri bazlı İK çalışmaları gibi özgün programların yanı sıra kuruma özgü sorun ve ihityaçlar uzman çözüm ortakları tarafından özel projeler olarak ele alınmaktadır. Tüm çözümlerde Harrison Assessments International araçları da kullanılmaktadır.

Yönetici Temini

E&E Group, Türkiye’de Yönetici Yerleştirme (Executive Search) sektörünün oluşumuna ve gelişimine katkı sağlayan lider şirketlerden birisidir. E & E Group bugüne dek 250’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 5,000’den fazla Yönetici Yerleştirme (Executive Search) projesi gerçekleştirmiştir.

Grubun merkezi İstanbul’da olup, ülke çapında hizmet vermektedir

Click here for more info on the E&E GROUP.

Quality is the focus of Harrison Assessments

Harrison Assessments focuses on providing the most accurate and effective assessments in the industry by dedicating a large portion of its resources to research, development and user friendly software engineering.

Global Team

Learn more about our founder Dan Harrison, Ph.D. - Organizational Psychology.

Harrison Assessments is fortunate to have a wide variety of talented people working together throughout the world. Each offers extensive expertise in the HA system as well as other specific areas of expertise.

Global Reach

Harrison Assessments is represented in the following countries: Algeria, Australia, Azerbaijan, Bahrain, Bangladesh, Belgium, Brazil, Canada, China, Croatia, Denmark, Egypt, France, Germany, Ghana, Hong Kong, India, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Kenya, Lebanon, Malaysia, Mauritius, Mexico, Myanmar, Netherlands, New Zealand, Norway, Peru, Philippines, Poland, Romania, Saudi Arabia, Serbia, Singapore, South Africa, South Korea, Spain, Sri Lanka, Sweden, Switzerland, Thailand, Trinidad and Tobago, Turkey, United Arab Emirates, United Kingdom, United States and Vietnam.

See a list of available languages Available Languages.

If you would like to be put in touch with a Harrison Assessments' expert, simply fill out the form on this page and submit the details. Your information will be passed on the most appropriate person based on your location and needs.

REQUEST A CALL

We will respond to you and/or put you in contact with the appropriate local consultant within 1 business day of receiving your request. Required *

First Name *
Last Name *
Company Name *
Your Position
Number of Employees
Telephone
Email *
Location *
State/Province
Interests
 Experience a demo
 Become a Harrison Solution Partner
 Use Harrison as a Professional Coach
 Recruitment
 Career Guidance
 Employee Development
        Leadership Development
        Employee Engagement
        Behavioral Competencies
        Succession, Teams, and Culture
        Remote Work Assessment
 Existing Customer Requesting Contact
 Other
I would like to receive educational information related to the above topics. *
Comments
 
 
 


Questions? Call (+90) 212 283 06 80
  • SOLUTIONS
  • ASSESSMENTS
  • TECHNOLOGY
  • RESOURCES
  • ABOUT
  • BLOG

Follow Us

Curious to know more?
Get in touch for a free demo.